Jdi na obsah Jdi na menu
 


KS 2.třídy- 8. kolo- Trnová-Líně B 10:7

16. 11. 2010

 

 

 

V našem doposud nejdramatičtějším zápase jsme se utkali s tradičním soupeřem z Líní. Soupeř před sezónou vyměnil na jedničce Jardu Francána (do áčka)  Ondřejem Housarem. Vynikající výkony doposud podával hlavně Jirka Kasten, vevodící úspěšnosti jednotlivců v celé soutěži s 85 %. Nestárnoucí "čopový dědek" Pepa Kule byl opět zárukou až nezdravě vyhecované atmosféry.  Na čtyřku si Líně vytáhli z céčka Iva Housara.

Při čtyřhrách tentokráte zabral Pavel s Milanem a s přehledem získal bod přes oba Housary. S Rockym jsme odehráli velice slušný zápas, ale soupeř byl přeci jen o kousek jistější.

Po prvním kole dvouher remíza 3:3. Milan ztratil v pátém setu nadějně rozehraný zápas z Kastenem a Rocky se "překvapivě" nechal rozčílit Kulem a prohrál taky v pěti setech. Výborně ale zahrál Pavel a mladého ranaře Ondru Housara udržel na uzdě.

Druhé kolo dvouher bylo zásadní pro vývoj zápasu, když Pavel dostal napráskáno ve třech setech od Kastena, vypadalo to s námi bledě. Pak ale přišel můj šílený zápas s Ondrou Housarem, v úvodních čtyřech setech jsme si oba drželi svoje první podání a zápas připomínal tenis na velmi rychlém povrchu. V pátém setu jsem ale zlepšil příjem a to rozhodlo, navíc se mi podařilo blokovat drtivý forhendový topspin soupeře. V dalším pětisetovém dramatu otočil zápas Rocky s Ivo Housarem, přestože prohrával 0:2, získal důležitý bod. Rozpumpovaný Milánek suše smázl pana Kuleho.

Drama pokračuje. Kastenovi odvracím postupně čtyři mečboly a zvyšujeme již na 7:4. Rocky opět v pěti setech přes Ondru Housara na 8:4. Konec může ještě odvrátit Pepa Kule, v pátém setu s Pavlem stahuje neuvěřitelně náskok Pavla 7:3 až na 10:10. Pavel to ale zvládl. Vedeme 9:5.

Soupeř se ale pořád nechce vzdát, bojuje o každý míček. Kasten  s Housarem snižují na 9:7. Pavel je ale ve velké formě, po nešťastně prohraném prvním setu s Ivo Housarem, naplno rozjiždí svůj bekendový topspin a soupeř nemá sebemenší šanci. Vítězíme po třech a půl hodinách 10:7

 trnova-a-tj-banik-line.jpg

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

smekám , pánové

(eben, 23. 11. 2010 15:55)

pánové , je úžasné , co se s pinčesem v Trnové dokázalo! Mám dojem , že nyní stolní tenis reprezentuje obec jako už dlouho nikdo! jen tak dál!!!PS: jelikož jdu na plastiku s kolenem , s fotbalem už bude definitivně konec.Tak bych se mohl občas pokusit přijít pinknout míček na stůl....až se dam dohromady...

Re: smekám , pánové

(Jarda, 30. 11. 2010 10:23)

Určitě se ukaž, stejně jsme všichni bývalí fotbalisti.

D

(Pavel, 16. 11. 2010 20:59)

Drama do posledního zápasu.Boj o každý míček,pětisetových zápasů bylo více než je zdrávo.Kasten s Jardou předvedli nádherný výkon.Udržení míčku dlouho na stole s promyšlenými údery proti Kastenovo materiálem polepené pálce, znamenalo nádhernou podívanou.Zároveň však pro Jardu vélké vysílení.Nicméně zápas vyhrál a musím smeknout.Úleva a nervozita z nás spadla až s první dvojdeckou U Špalíka.Touto výhrou a výhrou nad Dobřanama jsme se posunuli na páté místo v tabulce. Kéž by nám toto vydrželo do konce sezóny.